Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 
AutoriMesazh
western

avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

MesazhTitulli: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Wed Jul 04, 2012 9:45 am

Zakonisht jemi mesuar duke i degjuar muslimanet qe thone se eshte fe e paqes,por pikerisht keta jane ata te cilet skane pike paqe ne trupin e tyre.Nje shembull konkret per kete eshte kjo video e ketij hoxhe i cili nxit urrejte ndaj komunitetit homoseksual.Ne kete video u lejohet te komentohet vetem atyre qe e perkrahin hoxhen,te tjereve nuk u lejohen komentet (diktature).Ky hoxhe i shemtuar ne kete video bie ne kundershtim me fjalet e tij,qe nga fillimi e deri ne fund.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
muhametiNumri i postimeve : 18
Join date : 14/05/2012

MesazhTitulli: Re: Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune   Mon Jul 23, 2012 1:23 pm

bravo hoxha le ti djegim
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hoxha i cili nxit urrejtje dhe dhune
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Skënder R. Hoxha: Dushkaja kërkon gjurmime arkeologjike
» Skënder R. Hoxha: Metaforat dhe përkushtimet si klithje poetike
» Skënder R. Hoxha: Azem Shkreli – Poet i mendimit të thellë dhe i universales
» Skënder R. Hoxha: Një historik i familjes Demaliaj, të fisit Bytyç, nga Breg Paci i Malësisë së Gjakovës (II)
» Ibrahim Daut Hoxha: Jeta dhe veprimtaria ime

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Konspiracion-
Kërce tek: