Jeta
www.jeta.nice-forum.com

ose

www.jeta.tk 
ForumPortaliGalleryPytësoriKërkoRegjistrohuidentifikimi

Share | 
 

 Kush i ka fajet?

Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Shko poshtë 

Kush i ka fajet?
 Feja
 Kombi qe jemi shqiptare
 Ndikimi i sllaveve
 Ndikimi i Evropes
 Kemi tradhetare
Shiko rezultatin
AutoriMesazh
Love meNumri i postimeve : 1
Join date : 16/05/2012

MesazhTitulli: Kush i ka fajet?   Wed May 16, 2012 12:04 pm

Kush i ka fajet,qe ne shqiptaret vuajme,ketu mbizoteron koorupsioni,vrasjet,krimet,populli nuk i ndihmon te varferit,jemi te shthurru,ne bote prijme ne cdo liste te zeze.Jemi nga popujt me te varfer te botes,jemi te pa arsimuar,te korruptuar etj...
,papunesia arrine ne 80% ne Kosve,ne 60% ne Shqiperi etj...
Mbrapsht në krye Shko poshtë
western

avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

MesazhTitulli: Re: Kush i ka fajet?   Wed May 16, 2012 12:25 pm

Normal që feja,më duket akoma absurde qe njerezit mendojnë që feja është e vërtet.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
anti mason

avatar

Numri i postimeve : 2
Join date : 15/05/2012

MesazhTitulli: Re: Kush i ka fajet?   Wed May 16, 2012 12:45 pm

mos ja fut truq o edon,kush po i permbahet sot fese
Mbrapsht në krye Shko poshtë
western

avatar

Numri i postimeve : 116
Join date : 05/05/2012

MesazhTitulli: Re: Kush i ka fajet?   Wed May 16, 2012 2:51 pm

Nuk jam duke ja futur kot,une e them mendimin tim,dhe ky mendim mbetet.Edhe poqese do egzistone zoti do na ndihmone sepse ne ne shumice jemi musliman apo jo? Por ai "zoti" kurre sna eshte pergjigjur.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Sponsored content
MesazhTitulli: Re: Kush i ka fajet?   

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Kush i ka fajet?
Shiko temën e mëparshme Shiko temën pasuese Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Kusari- Lila: Ja kush deshi të mëvrasë, pazari për ekzekutimin tim u krye në Gjakovë
» Kryqi i Kuq Shqiptar: Kush dhuron gjak shpëton një jetë
» IDRIZ ZEQIRAJ:12 QERSHORI 1999 DATON ÇLIRIMIN E KOSOVËS-KUSH PO PËRPIQET TA FALSIFIKOJË HISTORINË
» Hilmi Saraçi: Masakra serbe në Studime të Poshtme (Martiraj) 1998-1999
» Djepat shqiptar dhe ritet tjera dhe foto historike

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Jeta :: ~MISTERE~ :: Enigma-
Kërce tek: